1. Giriş
  2. /
  3. Ebatlı Kayrak taşı
  4. /
  5. Ebatlı Bodrum Kayrak Taşı

Ebatlı Bodrum Kayrak Taşı

Ürün Hakkında
Attributes
Teslimat Bilgileri

Ürün Hakkında

Ebatlı bodrum kayrak taşı, Bodrum bölgesinde bulunan taş ocaklarında çıkartılarak atölyelerde ebatlanarak elde edilmektedir.

ebatları:7.5 ,10,12, 15 , boy serbest ebatlarında olarak çoğunlukta üretilmektedir. İstek üzerine farklı boy ve ölçülerde de üretilebilir

Ebatlı kesilmiş doğal Bodrum Kayrak taşı bina ve yapılar da bir çok alanda kullanılmakta dış. Cephe kaplamaları, iç mekan tasarımlarında şömine barbekülerde, yürüyüş yollarında basamaklarda bahçe duvarlarında, duvar üstü harpuştalarda estetik bir görünümün yanında sağlamlık ,dayanıklılık ,ısı ,ses yalıtımı da kazandırarak yapıların uzun zaman sorunsuz ayakta kalmasını sağlamaktadır.

Ebatlı ve kesilmiş Bodrum kayrak taşı  doğal bir güzelliğe sahiptir. Bu nedenle günümüzde sıkça tercih edilen taşlar arasındadır. Aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır. kaygan bir yüzeyi olmadığı için zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir  Her hangi bir esnekliği yoktur. Farklı mineraller barındırdığından değişik renk ve desenleri vardır.

Taş yapı doğaltaş olarak kaliteyi ucuza sunmaya devam ediyor uz sipariş bilgi ve önerilerinizi bekliyoruz..

Teslimat Bilgileri

Ebatlı Bodrum kayrak taşı stoklarımızda mevcuttur büyük ve farklı ebatlar için bizimle iletişime geçtikten sonra program alıp mümkün olduğu en kısa zamanda teslim edilir termin sürelerine uymak Taş Yapı doğaltaş için ahlaki bir öneme, değere sahiptir.

Teslimat Bilgileri

  • Kamyon bazındaki siparişleriniz için 27 ton ve üzeri siparişlerinizde Taş ocağından teslimat yapılmaktadır.
  • Ton bazı alımlarda teslimatlar Eskişehir depo ve İstanbul depomuzdan yapılmaktadır.

Bu ürünleri de beğenebilirsiniz

Menü